Migros 2019 Kurbanlık Fiyatları Açıklandı

Migros 2019 Kurbanlık Fiyatları Açıklandı

Migros,    2019 yılı için Küçükbaş  ve Büyükbaş Kurbanlık satış bedelleri açıklandı. Kurbanlık alımları Kredi Kartı ile yapılabiliyor ve  bize 6 Taksit seçeneği sunuluyor.

Migros’ta satın alınan kurbanlık hayvanlar Veteriner Hekim kontrolünde seçiliyor ve tamamı besiye alınmış yerli hayvanlardan oluşuyor. Kesimler resmi kesimhanelerde İslami kurallara uygun olarak yapılıyor. Vekaletiniz alınıyor ve bir din görevlisiyle noter huzurunda kesim gerçekleştiriliyor. Kesim sonrası etler,  iç organlar da dahil olmak üzere yine Veteriner Hekimler tarafından kontrol ediliyor. Kontrol sonrası tüketim uygun olanlar seçiliyor. Kesim yapıldıktan sonra kayıtlı cep telefonunuza sms ile bilgilendirme yapılıyor.

Kesimi yapılacak kurbanlıkların teslimatı için 2 seçenek mevcut. Dilerseniz kurbanlığınız ücretsiz olarak evinize teslim ediliyor. Ancak bu seçenek sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya illeri için mevcut.

Diğer seçenek ise mağazadan teslimat. Size en yakın Migros mağazasından kurbanlığınızı kesilmiş halde teslim alabiliyorsunuz.

Burada dikkat edilmesi gereken bir husus var. Kesimden sonra karkas etler soğukta dinlendirilmeye alınıyor. Yani teslimat bayramın ilk günü yapılmıyor.  Bu sebepten, satın alacağınız koçlar en erken Kurban Bayramı’nın 2.günü, büyükbaş kurbanlıklar da en erken  3. günü soğuk zincire riayet edilerek size teslim ediliyor. Teslimatlar için “Kurban Kolisi” hazırlanıyor. Kurban kolisinin içerisinde :  Kırmızı et ve kurban için bir bilgilendirme kitapçığı, kurbanlığınızın derisi ve sakatatlarının hayır kurumuna bağışlandığını gösteren bir bağış makbuzu, sürpriz indirim çekleri, etler için buzdolabı poşeti ve bir çift eldiven bulunuyor.

Her zaman olduğu üzere bu yıl da  Migros Sanalmarket üzerinden satın alacağınız  Büyükbaş veya Küçükbaş Kurbanlıkları bağışlamanız mümkün. Bağışlar bu yıl ZİÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) ve KORUNCUK VAKFI (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı) ‘na bağışlanabiliyor..

 

Ziçev
Ziçev

 

 

Koruncuk Vakfı
Koruncuk Vakfı

Migros 2019 Kurbanlık Satış Fiyatları

  • Koç – Min. 16 KG – 1.395 TL
  • Koç – Min. 12 KG – 1.245 TL
  • Büyükbaş – 1/7 Hisse – Min. 21 KG – 1.595 TL

 

 

Money Bonus Kredi Kartında Kurbanlık Kampanyası

Migros, kurbanlık ödemesini Money Bonus Kredi Kartı ile yapmayı tercih  eden  müşterilerine 100 Tl indirim uyguluyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

REKLAMLAR
  • YORUM
Facebookta bizi bulun